Fiery Color Profiler Suite yardımı

Gezintiyi göster/gizleÖnceki konuSonraki konuPaylaşYazdırPDF

Fiery Color Profiler Suite ögesini güncelleme

Fiery Color Profiler Suite güncellemeleri, Fiery Color Profiler Suite ögesini yüklediğinizde yüklenen Fiery Software Manager tarafından yapılır. En son özellikleri, düzeltmeleri, geliştirmeleri ve doğrulama standartlarını edinmek için Fiery Color Profiler Suite ögesini düzenli olarak güncellemeniz önerilir. Fiery Color Profiler Suite en son sürümde olduğunda en iyi kullanıcı deneyimine sahip olursunuz.

Not: Yeni özellikler katan yükseltmeler için Fiery Color Profiler Suite'in güncel bir Yazılım Bakım ve Destek Anlaşmasına (SMSA) sahip olması gerekir. SMSA yenileme tarihiniz Fiery Software Manager içinde gösterilir. SMSA'nızın süresi dolduysa yenilemek için Fiery bayinize başvurun. Fiery Color Profiler Suite'i lisanslamak için kullanılan spektrofotometrenin seri numarasını bayinize sağlamanız gerekir.

Yeni bir Fiery server veya Fiery Color Profiler Suite'in eski bir sürümüyle bir Fiery Color Profiler Suite kiti alırsanız, Fiery Color Profiler Suite'ın en son sürümüne ücretsiz yükseltme hakkına sahip olursunuz ve yeni Fiery server veya Fiery Color Profiler Suite'ın yüklendiği tarihten itibaren bir yıl boyunca SMSA kapsamına dahil olursunuz.

Bu durumlarda güncellenmiş Fiery Color Profiler Suite SMSA hakkını elde etmek için aşağıdaki adımları izleyin.
  • profilersupport@efi.com adresine bir e-posta gönderin.
  • E-postada Fiery Color Profiler Suite kiti ile birlikte gelen ES-2000 veya EFI ES-3000 seri numarasını veya yalnızca Fiery Color Profiler Suite ögesinin yalnız yazılım sürümü için Lisans etkinleştirme kodunu (LAC) belirtin.
  • EFI, Fiery Color Profiler Suite ögesini aldığınız tarihten itibaren bir 1 yıllık süre için SMSA'yı uzatır.
  • Daha sonra Fiery Color Profiler Suite ögesinin en son sürümünü indirip kullanabilirsiniz. Yazılım, https://efi.com/cps/download adresinden indirilecektir. Ek bilgi için lütfen EFI müşteri yöneticiniz ile iletişime geçin.
  1. Yardım > Güncellemeleri kontrol et seçimine tıklayın.
  2. Fiery Software Manager penceresinde İndir ve yükle'ye tıklayın ve güncellemeyi yüklemek için ekrandaki talimatları uygulayın.