Fiery Color Profiler Suite yardımı

Gezintiyi göster/gizleÖnceki konuSonraki konuPaylaşYazdırPDF

Bu sürümdeki yenilikler

Fiery Color Profiler Suite ögesinin bu sürümü yeni özellikler sunmaktadır.

64-bit uygulama: Fiery Color Profiler Suite v5.5 (CPS) Mac ve Windows platformları için yerel bir 64-bit uygulamadır. 32 bit işletim sistemleri, CPS v5.5 için desteklenmez. Fiery Software Manager, halihazırda Windows 7 32-bit gibi 32 bit bir işletim sisteminde çalışıyorsa, CPS v5.5 paketi için güncelleme bildirimlerini görüntülemez. 32 bit işletim sisteminde Fiery Software Manager yüklemeye çalışırsanız bir uyumluluk hatası görürsünüz ve yükleme iptal edilir. Desteklenen işletim sistemleri listesi için bkz. Sistem gereksinimleri.

Not: Bu Fiery Color Profiler Suite sürümü yeni bir lisans gerektirir. Şu anda 5.x veya 4.x sürümünü çalıştırıyorsanız ve Yazılım Bakım ve Destek Anlaşmanız (SMSA) güncelse, bu durumda Fiery Color Profiler Suite en son lisansı EFI lisans sunucusundan otomatik olarak indirir. Fiery Color Profiler Suite SMSA'sını yenilemek için, Fiery bayinizle irtibata geçin ve SMSA yenileme parça numarası olan 100000006105'i bildirin. Fiery Color Profiler Suite 4.x sahipleri ayrıca Fiery bayilerinden 3000013448 (dijital teslimat) veya 3000013280 (fiziksel teslimat) parça numarasını kullanarak bir yıllık SMSA dahil 4.x sürümünden en son 5.x sürümüne yükseltme satın alabilirler.
Not: Fiery Color Profiler Suite için Fiery Command WorkStation, Fiery Command WorkStation 6.7 ve sonrasında oluşturulmuş başlatma noktaları önerilir (Fiery Command WorkStation 6.5 veya sonrası desteklenir). Önceki Fiery Command WorkStation sürümlerinden gelen başlatma noktaları, Fiery Color Profiler Suite 5.5 modüllerini başlatmayacaktır.
  • macOS Ventura 13 için yerel destek (Apple M1 ve M2 işlemcilerde).
  • Ek baskılar veya ölçümler olmadan bir CMYK+ yazıcı profili oluştururken aynı anda bir CMYK yazıcı profili oluşturma desteği.
  • Zorlu ölçüm koşullarında desteklenen spektrofotometreler için bir dama veya grafik tararken ek ve tarama ölçümleri arasında geçiş desteği.
  • Cihaz bağlantısı optimizasyonuna daha hızlı bir alternatif olarak medya profillerini optimize etme desteği.
  • deltaE veya L*a*b* kalibrasyonlarına sahip seçili Fiery server ögesinde daha az baskı ve ölçüm ile daha hızlı kalibrasyon ve profil oluşturma sonuçları desteği. Bu, yoğunluk tabanlı kalibrasyonlar için geçerli değil.
  • Fiery Profile Inspector, Fiery Monitor Profiler, Fiery Profile Editor ve Fiery Verify için gelişmiş taşınabilir ölçüm enstrümanı desteği.
  • Kalibrasyon, profil oluşturma, optimizasyon ve doğrulama iş akışlarında TECHKON SpectroDens ölçüm enstrümanı desteği. En yeni sürücüyü indirmek ve yüklemek için bkz. https://product-redirect.efi.com/TECHKONSpectroDensDriver.
  • EFI ES-3000 için iyileştirilmiş kullanıcı deneyimi. Daha fazla bilgi için https://fiery.efi.com/learning/es3000/cps55 sayfasını ziyaret edin.
  • Çeşitli Fiery Color Profiler Suite v5.4.3 sorunları giderildi.