Fiery Color Profiler Suite yardımı

Gezintiyi göster/gizleÖnceki konuSonraki konuPaylaşYazdırPDF

Fiery Color Profiler Suite lisansı indirin

Bilgisayarınız internetten bir lisans indirir. Bilgisayarın internet bağlantısı yoksa başka bir bilgisayardan lisansı indirebilir ve Fiery Color Profiler Suite ögesinin yüklü olduğu bilgisayara taşıyabilirsiniz.

Fiery Color Profiler Suite lisansını indirmek için geçerli bir güvenlik cihazı seri numarasına veya bir Lisans Etkinleştirme Koduna sahip olmanız gerekir. Donanım kilidi olarak kullanılabilecek ölçüm cihazlarının listesi için bkz. Fiery Color Profiler Suite için güvenlik cihazı ve lisans gereksinimleri.

Lisans Etkinleştirme Kodu Fiery Color Profiler Suite ortam paketindeki lisans kartı üzerinde bulunmaktadır.

 1. Şunlardan birini yapın:
  • Fiery Color Profiler Suite ana penceresinde şu ögeye tıklayın: Yardım > Lisansı indir.

  • Tarayıcıyı açın ve activation.efi.com/cps adresine gidin.

 2. EFI lisans tamamlama sayfası açıldığında spektrofotometre seri numarasını veya Lisans etkinleştirme kodunu girin ve ardından Gönder'e tıklayın. İkisini birden girmeyin.
  Not: EFI ES-2000 veya EFI ES-3000 seri numarasını kullanacaksanız yalnızca yuva kısmında görünen 7 haneli kodu girin. Cihaz üzerindeki seri numarasının geri kalan sayılarını girmeyin.
 3. Şunlardan birini yapın:
  • Dosyaya kaydet - Lisansı belirtilen konuma kaydeder.

   Not: Etkinleştirilebilmesi için lisans dosyasının bilgisayarın masaüstünde olması gerekir. Etkinleştirmeden sonra Fiery Color Profiler Suite sabit diskinizdeki bir konuma dosyayı kopyalar.
  • Lisans dosyasını görüntüle - Lisans dosyasını görüntüledikten sonra kaydetmenizi veya bir e-posta mesajı olarak göndermenizi sağlar.

  • E-postayla gönder - Lisansı girmiş olduğunuz e-posta adresine gönderir. (Bu, Fiery Color Profiler Suite ögesini başka bir bilgisayarda kullanmak istiyorsanız kullanışlıdır.)

 4. İnternet bağlantısı olmayan bir bilgisayarda Fiery Color Profiler Suite ögesini kullanmak istiyorsanız, lisans dosyasını önce taşınabilir bir ortama daha sonra da diğer bilgisayarın masaüstüne kopyalayın.