Fiery Command WorkStation

Fiery Driver pro systém Windows

Zobrazit nebo skrýt navigaciPředchozí témaDalší témaSdíletTisknoutPDF

Fiery Driver pro systém Windows

Fiery Driver umožňují vašim aplikacím komunikovat se Fiery server a tisknout dokumenty.

Fiery Driver pracuje se servery Fiery servers, které používají jazyk PostScript.

Při použití Fiery Driver se řiďte následujícími pravidly:

  • Fiery Driver obsahuje výchozí nastavení pro většinu aplikací a tiskáren. Toto nastavení můžete snadno změnit, když nainstalujete novou možnost tisku nebo když chcete nastavit konkrétní funkci.

  • Možnosti tisku a jejich nastavení umožňují přístup ke speciálním funkcím tiskárny. Možnost Oboustranný tisk například umožňuje nastavit orientaci vytištěných stránek.

  • Některé možnosti tisku Fiery Driver (vlastnosti dokumentu) jsou také z aplikací dostupné při tisku úlohy.

  • Obecně platí, že změna možností tisku ovladače Fiery Driver ze složky Zařízení a tiskárny (nebo Tiskárny a faxy nebo Tiskárny) změní globální nastavení, která se použijí pro všechny úlohy tištěné pomocí vybrané tiskárny. Možná budete také muset vybrat stejné nastavení v aplikaci, protože specifická nastavení v aplikaci mohou potlačit globální nastavení. Nastavení tisku, vybrané v rámci aplikace, je obecně platné pro aktuální relaci, dokud jsou aplikace otevřené.

    Při tisku z aplikací, které používají specifické možnosti aplikace pro tisk bez okrajů a škálování doporučujeme pro většinu aplikací definovat tato nastavení možností tisku v ovladači Fiery Driver. Pokud jsou možnosti tisk bez okrajů a škálování pro aplikace Adobe nastaveny v dialogovém okně Tisk a nenastavili jste je v ovladači Fiery Driver tak, aby odpovídaly nastavení v aplikaci, pak může dojít ke změně měřítka výstupu a tištěného obrázku.

Informace o konkrétních nastaveních tisku s použitím ovladače Fiery Driver naleznete v příručce Tisk, která je součástí sady uživatelské dokumentace.