Fiery Driver için macOS

Gezintiyi göster/gizleÖnceki konuSonraki konuPaylaşYazdırPDF

macOS için Fiery Driver

Fiery Driver uygulamalarınızın Fiery server ile iletişimini ve belgelerinizi yazdırmasını sağlar.

MacOS için Fiery Driver'da bir eklenti olan Fiery özellikleri, uygulamaların belgeleri Fiery server'nıza yazdırmasını sağlar.

Fiery özellikleri'ni kullanırken aşağıdaki talimatları uygulamayı unutmayın:

  • Fiery özellikleri birçok uygulama ve yazıcı için varsayılan ayarları sağlar. Yeni bir yazıcı seçeneği yüklerseniz ya da belirli bir özellik için farklı ayarlar isterseniz, ayarları kolayca değiştirebilirsiniz.

  • Bir işi yazdırırken, Fiery özellikleri'ne doğrudan macOS Yazdır iletişim kutusundan erişebilirsiniz.

  • Yazdırma seçenekleri ve seçeneklerin ayarları, yazıcının belirli özelliklerine erişmenizi sağlar. Örneğin, Çift taraflı yazdırma seçeneği yazdırılan görüntülerin yönünü belirlemenizi sağlar.

  • Tam taşma ve ölçekleme için uygulamaya özel seçenekleri olan uygulamalardan yazdırma işlemi gerçekleştirirken, çoğu uygulama için ilgili yazdırma seçeneği ayarlarını Fiery Driver ögesinde tanımlamanızı öneririz. Adobe uygulamaları için, tam taşma ve ölçekleme ayarları uygulamanın Yazdır iletişim kutusunda yapıldıysa ve Fiery Driver ögesinde bunları uygulama ayarlarıyla eşleştirmediyseniz, çıktı ölçeği ve yazdırılan görüntü farklı olabilir.

Belirli Fiery Driver yazdırma ayarları ve yazdırma seçenekleri hakkında bilgi almak için kullanıcı kılavuzu setinin bir parçası olan Yazdırma bölümüne bakın.