Ovladač Fiery Driver pro Mac OS

Zobrazit nebo skrýt navigaciPředchozí témaDalší témaSdíletTisknoutPDF

Fiery Driver pro Mac OS

Fiery Driver umožňují vašim aplikacím komunikovat se Server Fiery a tisknout dokumenty.

Funkce Fiery, modul plug-in pro Fiery Driver pro systém Mac OS umožňuje aplikacím tisk dokumentů do vašeho serveru Server Fiery.

Při používání modulu Funkce Fiery pamatujte na následující skutečnosti:

  • Modul

    Funkce Fiery poskytuje výchozí nastavení tisku pro většinu aplikací a tiskáren. Toto nastavení můžete snadno změnit, když nainstalujete novou možnost tisku nebo když chcete použít pro určitou funkci konkrétní nastavení.

  • Modul Funkce Fiery je přístupný přímo z dialogového okna Tisk systému Mac OS při tisku úlohy.

  • Možnosti tisku a jejich nastavení umožňují přístup ke speciálním funkcím tiskárny. Možnost Oboustranný tisk například umožňuje určit orientaci vytištěných stránek.

  • Při tisku z aplikací, které používají specifické možnosti aplikace pro tisk bez okrajů a škálování doporučujeme pro většinu aplikací definovat tato nastavení možností tisku v ovladači Fiery Driver. Pokud jsou možnosti tisk bez okrajů a škálování pro aplikace Adobe nastaveny v dialogovém okně Tisk a nenastavili jste je v ovladači Fiery Driver tak, aby odpovídaly nastavení v aplikaci, pak může dojít ke změně měřítka výstupu a tištěného obrázku.

Informace o konkrétních nastaveních tisku s použitím ovladače Fiery Driver naleznete v příručce Tisk, která je součástí sady uživatelské dokumentace.

Podmínky použití